lista gier      strona główna aktualności o autorze Linux
logo: sklep internetowy ZagrajSAM
TOP 5
76608773kulki
1801323kości
1347922kulki - max
726657memory
634384mastermind
Liczba sesji:
43472485
Nowości:
1: BLINK
2: MEMO: REWERS
Polecam:
1: memory: cyfry
2: ruchoma kolumna
KONTAKT:
e-mail:


GRY ONLINE
menu - gry logiczne i łamigłówki online KULKI MEMORY - trening pamięci UKŁADANKI RÓŻNE - popularne gry KOMPUTER - gry z komputere
RÓŻNE - popularne gry

SUDOKU

Plansza podzielona jest na 9 mniejszych bloków 3x3. W każdym z pól występuje jedna z cyfr 1-9. Cyfra nie może powtórzyć się w tej samej kolumnie/wierszu, oraz w żadnym z bloków 3x3. Czyli w każdym wierszu/kolumnie/bloku musi wystąpić każda z cyfr 1-9. Celem gry jest odgadnięcie wszystkich cyfr. Plansze generowane są automatycznie. Niestety plansze nie są jeszcze idealne dlatego czasem generowanie planszy (zwłaszcza na słabszych komputerach) może przekroczyć czas działania skryptu. Należy wówczas zignorować komunikat.

Sklep z grami i łamigłówkami : POLECAMY

Dla osób lubiących grać w towarzystwie, polecamy szereg gier logicznych, strategicznych, ekonomicznych oraz imprezowych czołowych producentów.

Sudoku drewniane Sudoku drewniane - dla osób rozwiązujących często sudoku, polecamy wykonaną z drewna wersję gry niezwykle pomocną przy rozwiązywaniu zadań. Drewniane sudoku zawiera szereg udogodnień sprawiających, że układanie kolejnych plansz staje się przyjemnością. Gra zawiera również zestaw 100 zadań do rozwiązania.

SKLEP POLECA: Łamigłówki

Dla osób lubiących grać w gry pamięciowe w towarzystwie, polecamy w sklepie szereg gier pamięciowych. Znajdą Państwo zarówno gry dla dzieci, jak i dorosłych. Obok klasycznej gry Memo (gry w pary), można znaleźć inne ciekawe gry pomagające w sprawdzeniu pamięci.
Sudoku Trefl Sudoku Trefl - w wydaniu Trefla to propozycja zarówno na samotne długie wieczory, jak i grę w towarzystwie. W grze mogą uczestniczyć 2-4 osoby. Mała klepsydra wymusza na uczestnikach zabawy szybkie decyzje.
   
2006-2010  Created by  Marcin Juchnicki.    All Rights Reserved.