ŁAMIGŁÓWKI

START

9

PIĘTNASTKA - w LABIRYNCIE

Piętnastka to klasyczna łamigłówka, w której należy ułożyć liczby w kolejności od 1 do 15. Łamigłówka jest bardzo często wykorzystywana jako gadżet reklamowy, w którym liczby zamienione są obrazkiem. Prezentowana łamigłówka również wykorzystuje obrazki, jednak w odróżnieniu od typowych łamigłówek, celem obrazków jest dodatkowe utrudnienie rozwiązywania łamigłówki. Obrazki wykorzystują motyw z popularnego niegdyś filmu "Labirynt" z Davidem Bowie . Po wyglądzie jest niezmiernie trudno zorientować się, gdzie należy rozmieścić który element.
Łamigłówka jest znacznie trudniejsza do rozwiązania niż klasyczna wersja.


START

7

PIĘTNASTKA

Klasyczna wersja Piętnastki, zawierająca liczby od 1 do 15. Ułóż wszystkie liczby w kolejności od 1 do 15. UWAGA
Z oryginalna "Piętnastką" związana jest ciekawa historia. Gra została wypuszczona na rynek z obietnicą dużej nagrody dla osoby, która ją rozwiąże. Jak się można spodziewać, promocja napędziła spory popyt na łamigłówki. Haczyk był ukryty w specyfice łamigłówki. Wypuszczony wariant zawierał liczby od 1 do 15 ... z tym że 2 ostatnie liczby zostały przemienione kolejnością. Taka wersja łamigłówki nie ma rozwiązania.
Poprzednia wersja prezentowanej gry generowała zarówno plansze, które mają rozwiązanie, jak i plansze nie mające rozwiązania. Obecna wersja generuje wyłącznie plansze posiadające rozwiązanie.Sklep poleca

Drewniana gra piętnastka dostępna także sklepie.
gry online : TOP 5
86413731kulki
2122990kości
967050kulki - max
898210memory
879051wersja CSS
Liczba sesji:
51632772
[ X ]
Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz podobne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. [Dowiedziedz się więcej].
mail: marcin@zagrajsam.pl
2006-2017 Created by Marcin Juchnicki. All Rights Reserved.