KULKI

rozpocznij grę Kulki

Gra polega na układaniu kulek w rzędzie. Gracz układa po pięć (lub więcej) kulek o tym samym kolorze w rzędzie (poziomo, pionowo, bądź po skosie). Gracz może przemieszczać kulki na dowolne pole, do którego może dojść kulka (kulka nie porusza się po skosie).


Zaprezentowana tu wersja gry Kulki ma za zadanie oddać ducha pierwowzoru, dlatego też gra nie posiada żadnych "udogodnień" jak bonusowe kulki itp.
inne nazwy
  • pięć lub więcej
  • linie

KULKI - MAX

Dla urozmaicenia wprowadzam lekko zmienioną wersję kulek. Mimo zmian, chciałem pozostać jak najbliżej oryginału, dlatego też wersja ta różni się jedynie w 2 punktach od oryginału.
  • trzeba ułożyć 6 kulek jednego koloru w rzędzie
  • prócz zwykłych kulek doszły specjalne kule, mogące zastąpić kulę każdego innego koloru

UWAGA: W związku z poprawkami w klasycznej wersji kulek, niektóre przeglądarki mogą mieć problemy z prawidłowym wyświetleniem gry. Dlatego też pozostawiam starą wersję kulek. Proszę korzystać z niej wyłącznie w przypadku występowania problemów z nową wersją.   STARA WERSJA

Sklep z grami i łamigłówkami : POLECAMY

Dla osób lubiących grać w towarzystwie, polecamy szereg gier logicznych, strategicznych, ekonomicznych oraz imprezowych czołowych producentów.

Memo dźwiękowe łamigłówki Smart Games - seria doskonałych łamigłówek wspierających rozwój dzieci podzielonych na różne przedziały wiekowe. Każda z łamigłówek Smart Games zawiera kilkadziesiąt zadań do rozwiązania o rosnącym poziomie trudności. Najłatwiejsze z łamigłówek przeznaczone są dla 3-4 letnich dzieci, najtrudniejsze zaś będą wyzwaniem zarówno dla starszych dzieci jak i osób dorosłych.
Mamma Mia! puzzle 3D - w ofercie sklepu znajdują się 2 różne serie puzzli 3D: drewniane puzzle - przedstawiające kształty różnych budowli, zwierząt czy pojazdów przypominające modele do układania, oraz seria plastikowych puzzli 3D serii Crystal Puzzle. Oferujemy zarówno bardzo proste kształty z którymi poradzą sobie 8 letnie dzieci, jak i złożone modele wymagających poświęcenia wielu godzin do złożenia.
TOP 5
85126344kulki
2073783kości
930304kulki - max
868801memory
752589mastermind
Liczba sesji:
50534125
Nowości:
1: BLINK
2: MEMO: REWERS
Polecam:
1: memory: cyfry
2: ruchoma kolumna
KONTAKT:
e-mail:


2006-2013  Created by  Marcin Juchnicki.    All Rights Reserved.