lista gier      strona główna aktualności o autorze Linux
logo: sklep internetowy ZagrajSAM
TOP 5
76683991kulki
1804281kości
1349937kulki - max
727858memory
635358mastermind
Liczba sesji:
43538862
Nowości:
1: BLINK
2: MEMO: REWERS
Polecam:
1: memory: cyfry
2: ruchoma kolumna
KONTAKT:
e-mail:


GRY ONLINE
menu - gry logiczne i łamigłówki online KULKI MEMORY - trening pamięci UKŁADANKI RÓŻNE - popularne gry KOMPUTER - gry z komputere

KULKI

rozpocznij grę Kulki

Gra polega na układaniu kulek w rzędzie. Gracz układa po pięć (lub więcej) kulek o tym samym kolorze w rzędzie (poziomo, pionowo, bądź po skosie). Gracz może przemieszczać kulki na dowolne pole, do którego może dojść kulka (kulka nie porusza się po skosie).


Zaprezentowana tu wersja gry Kulki ma za zadanie oddać ducha pierwowzoru, dlatego też gra nie posiada żadnych "udogodnień" jak bonusowe kulki itp.
inne nazwy
  • pięć lub więcej
  • linie

KULKI - MAX

Dla urozmaicenia wprowadzam lekko zmienioną wersję kulek. Mimo zmian, chciałem pozostać jak najbliżej oryginału, dlatego też wersja ta różni się jedynie w 2 punktach od oryginału.
  • trzeba ułożyć 6 kulek jednego koloru w rzędzie
  • prócz zwykłych kulek doszły specjalne kule, mogące zastąpić kulę każdego innego koloru

UWAGA: W związku z poprawkami w klasycznej wersji kulek, niektóre przeglądarki mogą mieć problemy z prawidłowym wyświetleniem gry. Dlatego też pozostawiam starą wersję kulek. Proszę korzystać z niej wyłącznie w przypadku występowania problemów z nową wersją.   STARA WERSJA

Sklep z grami i łamigłówkami : POLECAMY

Dla osób lubiących grać w towarzystwie, polecamy szereg gier logicznych, strategicznych, ekonomicznych oraz imprezowych czołowych producentów.

Memo dźwiękowe łamigłówki Smart Games - seria doskonałych łamigłówek wspierających rozwój dzieci podzielonych na różne przedziały wiekowe. Każda z łamigłówek Smart Games zawiera kilkadziesiąt zadań do rozwiązania o rosnącym poziomie trudności. Najłatwiejsze z łamigłówek przeznaczone są dla 3-4 letnich dzieci, najtrudniejsze zaś będą wyzwaniem zarówno dla starszych dzieci jak i osób dorosłych.

Mamma Mia! puzzle 3D - w ofercie sklepu znajdują się 2 różne serie puzzli 3D: drewniane puzzle - przedstawiające kształty różnych budowli, zwierząt czy pojazdów przypominające modele do układania, oraz seria plastikowych puzzli 3D serii Crystal Puzzle. Oferujemy zarówno bardzo proste kształty z którymi poradzą sobie 8 letnie dzieci, jak i złożone modele wymagających poświęcenia wielu godzin do złożenia.
   
2006-2010  Created by  Marcin Juchnicki.    All Rights Reserved.