22.IX.2017 - NOWE WYDANIE STRONY

Strona zagrajsam doczekała się 11 urodzin istnienia w sieci, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem. Nadeszła więc pora na wprowadzenie poprawek i dostosowanie jej do obecnych realiów. O ile same barwy pozostały bez zmian, poprawiony został układ strony. Ze względu na planowane kolejne nowości, menu zostało przeniesione na górę. W zamian na boku pojawił się przycisk z ulubionymi grami.

Oprócz zmian w wyglądzie, nastąpiły zmiany w grach:

 • jako najbardziej popularne, KULKI zostały poprawione przystosowane do urządzeń mobilnych. Oprócz tego dodałem specjalną wersję na smartfony z mniejszą ilością pól. Osoby, które będą miały problemy z nową wersją, mogą nadal korzystać ze starszej.
 • memory doczekało się również wersji mobilnej z odrobinę mniejszą ilością pól. Dzięki temu można bardzo komfortowo grać na smartfonach. Wymiar ten również niezbędny jest do następnych, planowanych wkrótce wersji memory.
 • samotnik w wersji klasycznej rozpoczyna się teraz z przesuniętym wolnym polem. Zmiana ta wynika z specyfiki gry. Wariant z początkowym środkowym polem może skończyć się tylko z 2 pionkami.
 • piętnastka obecnie zawsze generuje plansze posiadające rozwiązanie.

  NOWE GRY

  Na stronie pojawiły się również nowe pozycje. Zarówno bardziej rozrywkowe, jak i znacznie trudniejsze łamigłówki:
 • klik jest bardzo prostą grą polegającą na zdejmowaniu 2 lub większej liczby takich samych kulek sąsiadujących ze sobą. Celem gry jest zdjęcie jak największej liczby kulek.
 • diamenty są grą polegającą na układaniu 3 lub większej liczby kulek w rzędzie. Z tym że w grze mamy cały czas zapełnioną planszę, możemy jedynie przemieścić 2 sąsiadujące ze sobą kulki. Gra dostępna jest również w wariancie z ograniczoną ilością czasu.
  Dla miłośników łamigłówek przeznaczone są 2 nowe pozycje:
 • labirynt oraz labirynt - 15 w obydwu grach należy ułożyć labirynt, gry różnią się jedynie sposobem przemieszczania pól. Pierwsza wersja bazuje na ruchomych liniach druga zaś na piętnastce
 • piętnastka - w labiryncie to kolejna gra opierająca się na regułach piętnastki. Jednak dla utrudnienia zamiast cyfr mamy ułożyć obrazek.
 • gry online : TOP 5
  179081670kulki
  11894247memory
  6581217kości
  4705102diamenty
  3501443klik
  Liczba sesji:
  99514463
  [ X ]
  Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz podobne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. [Dowiedziedz się więcej].
  mail: marcin@zagrajsam.pl
  2006-2017 Created by Marcin Juchnicki. All Rights Reserved.