ŁAMIGŁÓWKI

START

79

LABIRYNT

Łamigłówka skrywa przed nami labirynt. Labirynt musi łączyć wszystkie zaznaczone krawędzie planszy. Żadna ścieżka nie może się urywać, dodatkowo musi istnieć droga łącząca ze sobą wszystkie elementy. Nie można stworzyć dwóch oddzielonych od siebie ścieżek.
Na planszy, oprócz elementów labiryntu mogą pojawić się 2 specjalne elementy:
- puste pole nie mające połączenia z żadnym elementem
- sala, do której wpadają ścieżki labiryntu. Sala musi być połączona z labiryntem. Dodatkowo ścieżka kończy się na sali. Nie może istnieć kawałek labiryntu połączony z resztą wyłącznie przez salę.
Podczas układania planszy będziemy przesuwać całą kolumnę (pionowo bądź poziomo). Element z początku kolumny trafia na jej koniec (zasady ruchu identyczne, jak w ruchomych liniach).
Gra oferuje do wyboru 3 poziomy trudności. Każdy z poziomów zawiera parędziesiąt różnych labiryntów do ułożenia.


START

32

LABIRYNT - 15

Labirynt - 15 tak samo jak poprzednia wersja polega na tworzeniu labiryntu. Jedyną różnicą jest sposób poruszania elementami planszy. Z planszy zniknęło jedno pole - reprezentuje ono puste pole, które nie może mieć połączenia z labiryntem. Oprócz tego zasady poruszania blokami są identyczne, jak w grze PIĘTNASTKA. Możemy przenieść na puste pole jeden z sąsiadujących z nim elementów.
Gra oferuje 2 poziomy trudności.

gry online : TOP 5
137519589kulki
5041340memory
4590133kości
2536892diamenty
1905338klik
Liczba sesji:
75461837
[ X ]
Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz podobne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. [Dowiedziedz się więcej].
mail: marcin@zagrajsam.pl
2006-2017 Created by Marcin Juchnicki. All Rights Reserved.