ŁAMIGŁÓWKI

START

13909

KULKI

Gra polega na układaniu kulek w rzędzie. Gracz układa po pięć (lub więcej) kulek o tym samym kolorze w rzędzie (poziomo, pionowo, bądź po skosie). Gracz może przemieszczać kulki na dowolne pole, do którego może dojść kulka (kulka nie porusza się po skosie).

Zaprezentowana tu wersja gry Kulki ma za zadanie oddać ducha pierwowzoru, dlatego też gra nie posiada żadnych "udogodnień" jak bonusowe kulki itp.
inne nazwy:
  • pięć lub więcej
  • linie


START

2635

KULKI - MAX

Dla urozmaicenia wprowadzam lekko zmienioną wersję kulek. Mimo zmian, chciałem pozostać jak najbliżej oryginału, dlatego też wersja ta różni się jedynie w 2 punktach od oryginału:
  • trzeba ułożyć 6 kulek jednego koloru w rzędzie
  • prócz zwykłych kulek doszły specjalne kule, mogące zastąpić kulę każdego innego koloru


START

2181

KULKI - mini  ( 7x6 )

Specjalnie dla użytkowników mniejszych urządzeń mobilnych wersja kulek o nieco mniejszej planszy. Oprócz planszy zmniejszyła się ilość kolorów.
UWAGA: Ponieważ nadal sporo osób korzysta z pierwszej wersji, pozostawiamy ją również do dyspozycji graczy. Wersja ta może w działaniu być mniej płynna niż nowsze wersje, dlatego zalecam korzystać z niej wyłącznie w przypadku występowania problemów z nowszymi wersjami.   PIERWSZA WERSJA KULEK

Sklep z grami i łamigłówkami : POLECAMY

Dla osób lubiących grać w towarzystwie, polecamy szereg gier logicznych, strategicznych, ekonomicznych oraz imprezowych czołowych producentów.

Memo dźwiękowe łamigłówki Smart Games - seria doskonałych łamigłówek wspierających rozwój dzieci podzielonych na różne przedziały wiekowe. Każda z łamigłówek Smart Games zawiera kilkadziesiąt zadań do rozwiązania o rosnącym poziomie trudności. Najłatwiejsze z łamigłówek przeznaczone są dla 3-4 letnich dzieci, najtrudniejsze zaś będą wyzwaniem zarówno dla starszych dzieci jak i osób dorosłych.
Mamma Mia! puzzle 3D - w ofercie sklepu znajdują się 2 różne serie puzzli 3D: drewniane puzzle - przedstawiające kształty różnych budowli, zwierząt czy pojazdów przypominające modele do układania, oraz seria plastikowych puzzli 3D serii Crystal Puzzle. Oferujemy zarówno bardzo proste kształty z którymi poradzą sobie 8 letnie dzieci, jak i złożone modele wymagających poświęcenia wielu godzin do złożenia.
gry online : TOP 5
179082610kulki
11894257memory
6581227kości
4705128diamenty
3501475klik
Liczba sesji:
99514865
[ X ]
Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz podobne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. [Dowiedziedz się więcej].
mail: marcin@zagrajsam.pl
2006-2017 Created by Marcin Juchnicki. All Rights Reserved.